Elektrikář Praha 4, revize, opravy a rekonstrukce elektroinstalace, rozváděče nn, elektrické vytápění, alarmy, kamery, datové sítě a internet
facebook    twitter

Alarmy, bezpečnostní kamery, elektronické systémy pro zabezpečení objektů


Montáže a servis alarmů, bezpečnostních kamer a kamerových systémů Praha 4

Alarmy pro zabezpečení domu a firmy

Řešíte jak zabezpečit dům, byt, chalupu, obchod nebo kancelář? Rádi Vám pomůžeme a zvýšíme bezpečnost vašeho majetku pro Váš větší klid a pohodlí. Nabízíme řešení v podobě EZS ( elektronický zabezpečovací systém ) od výrobce Jablotron Alarms, a.s..

Pomůžou Vám alarmy?

zabezpečení okenbezpečnostní alarmzabezpečení v domědoba zabezpečení
 

Základem EZS je vyhodnocení narušení objektu a nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru majitele objektu, bytu, rodinného domu, prodejny, skladů, kanceláře, atd. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO (pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou, zároveň lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobilní telefon prostřednictvím SMS nebo hlasovou zprávou. Tím, že jste okamžitě informováni o poplachu, můžete ihned reagovat a výrazně snížit rizika spojená s napadením objektu. Alarmy nezabrání vniknutí do objektu tak jako mříže a panceřové dveře, nedají ale zlodějům čas aby kradl a nadělal spoutu škody. Při doplnění bezpečnostní kamerou nebo kamerovým systémem je možné i zaznamenat co se stalo a kdo tam byl, což výrazně napomáhá policii při dopadení zloděje i když uteče...

Systém EZS můžete ovládat klávesnicí, chipem, ovládačem podobným jako centrál od auta, mobilem nebo přes internet.

Nabízíme Vám konzultaci, posouzení a kompletní návrh zabezpečovacího systému sestaveného na míru pro vaši nemovitost, zajistíme dodávku, montáž, ale i následný servis EZS.

Drátový alarm nebo bezdrátový alarm?

alarm JA-100

Nabídneme Vám montáž EZS buď drátově (klasické drátové prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace) nebo bezdrátově (bezdrátové zabezpečovací systémy mezi sebou komunikují radiově a snímače jsou napájeny z baterií). Spolehlivost a bezpečnost obou variant je srovnatelná. Drátový systém vyžaduje kabelové rozvody, ale je prakticky bez dalších nákladů, bezdrátový systém umožňuje velmi rychlou montáž s minimálními stavebními zásahy, ovšem komponenty bezdrátového systému mají vyšší cenu a je nutné po 2 - 3 letech vyměnit baterie. Námi dodávaný systém není jen alarm, dokáže mnohem víc. Nabízí i další podružná využítí např. k automatickému nebo dálkovému ovládání světel, zámků dveří, topení, garážových vrat, atd. EZS můžeme pro ještě vyšší bezpečnost doplnit i kamerou nebo kamerovým systémem.

Používáme kvalitní a dlouhodobě ověřené výrobky od firmy Jablotron Alarms, a.s. S příchodem systému Jablotron 100, který ve většině případů zcela pokryje požadavky na zabezpečení objektu jak ze strany zákazníka, tak ze strany pojišťovny, jsme dali přednost českému výrobku před zabezpečovacím systémem Paradox kanadské firmy. Pro systémy Paradox Vám můžeme poskytnou servis, ovšem nové montáže provádíme výhradně systémem Jablotron 100 a doporučujeme tímto systémem Váš starší zabezpečovací systém nahradit.

Garance, certifikát a sleva od pojišťovny

Jsme Certifikovaná montážní firma pro výrobky Jablotron a Paradox, což Vám přináší výhodu v podobě garance 2 roky + 5 let pro systém Jablotron. Výrobce Jablotron Vám dává při splnění podmínek záruku až sedm let na bezplatnou opravu, navíc je možné vyzkoušet monitorovací a bezpečnostní službu na 3 měsíce zcela zdarma! Naše firma je nositelem koncese, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou. Toto je podstatné při jednání s pojišťovnou a většina pojišťoven poskytuje při řádném zajištění objektu slevu na pojistném. Řádná certifikace systému a montážní firmy je též podmínkou případné výplaty pojistné částky v plné výši, pokud by došlo ke škodě na majetku i přesto, že je řádně zabezpečen.

Vykradli sousedy nebo se chystáte na dovolenou?

Možná víte o tom, že už vykradli byt, dům, chatu, chalupu nebo firmu ve Vašem okolí. Je to velmi nepříjemný pocit a mnoho starostí navíc. Nečekejte až se k Vám zloději pozvou, jsme připraveni Vám pomoci dříve než bude pozdě! Při výzkumu se 82 % pachatelů vloupání přiznalo,že: Průměrně zabezpečený byt otevřu do pěti minut. ⇒  A víte jak si užít dovolenou bez starostí? ⇒  - (čtěte TZB-info)

Bezpečnostní kamery a kamerové systémy

Chcete mít své soukromí nebo firmu pod kontrolou? Proč by ne? Jde o Váš majetek, ať jste kdekoliv, můžete se podívat co se u Vás děje. Denně se můžete v televizi přesvědčit že i pro policii jsou důležité záběry z bezpečnostních kamer. Hlídejte si to, co vám patří! Naše firma Vám může navrhnout a namontovat bezpečnostní kamerový systém. Věnujte pár minut řádkům určených pro Vás a zamyslete se o možnostech jak chránit Váš majetek kamerami a záznamovým zařízením.

V dnešní době je řada možností, variant a kvalit kamerových systémů. Starší, analogové systémy, přenášejí obraz z kamer do záznamového zařízení, kde je následně digitalizován, ukládán a u mnoha záznamových zařízení je poté umožněn přenos datovými rozvody a internetem.

IP kamery a kamerové systémy

Novější, digitální systémy, využívají IP kamery a přenos videozáznamu je již z kamery v plné kvalitě digitální po datové síti a záznam je možné ukládat kdekoliv na datové síti do běžného počítače nebo do záznamového zařízení. Přenos videozáznamu přes internet a jeho kvalita je pak již limitován pouze způsobem a rychlostí vašeho internetového připojení. Kromě zabezpečovacích a sledovacích aplikací se IP kamery často používají jako tzv. on-line kamery k přímému přenosu na Internetu (sledování dopravy, průběhu stavby, sněhové zpravodajství ze zimních středisek apod.).

IP kamery

Kamerové IP systémy lze snadno rozšiřovat protože datový signál nedegraduje ani při přenosu na velké vzdálenosti, lze budovat kamerové systémy velkého rozsahu a složitosti. K vybudování IP kamerového systému lze využit kabeláž stávající počítačové sítě (LAN / Internet) a není tedy nutné pokládat samostatnou koaxiální kabeláž, jak je tomu u analogových systémů.

WiFi kamery

Mezi IP kamery patří i bezdrátové kamery, kde je přenos videosignálu přenášen bezdrátovou sítí WLAN, ovšem i tyto kamery potřebují napájení kabelem. WiFi kamery jsou oproti IP kamerám omezeny možnostmi přenosu bezdrátové WiFi sítě, záznam ale často bývá umožněn i na kvalitní paměťovou kartu přímo ve WiFi kameře a je možné jej přenášet Off line nebo vyjmutím paměťové karty.

Funkce kamerových systémů

Téměř každý kvalitní systém má již funkce síťového video monitoringu, tzv. inteligentní analýzu obrazu, která zahrnuje například tyto funkce: inteligentní detekce pohybu, detekce odložených nebo zmizelých objektů, rozpoznávání registračních značek vozidel (SPZ), rozpoznání lidského obličeje, počítání osob, detekce vandalismu (posprejování nebo zakrytí kamery, rozostření objektivu, mechanické poškození kamery), atd.

Naší vizitkou je pohoda a bezpečnost pro Váš dům i firmu!

Pro každého je jistě důležitá cena pořízení kamerového systému. Nakolik si ceníte svého majetku je zcela na Vás. Levné "extra výhodné" kamerové sady jistě najdete v mnohém eshopu nebo třeba v OBI. O výhodnosti se přesvědčíte až budete v záznamu hledat co vám zmizelo, kdo Vám poškodil, zničil, nebo odcizil Váš majetek, apod. USB počítačové kamery jsou pro Vaši bezpečnost prakticky nevyužitelné. Maximální délka USB kabelu může být pouze 5 metrů! A bez trvale zapnutého počítače jsou jen kousky plastu. Levné kamerové sady Vám umíme nabídnout také, ale k potřebám zákazníků přistupujeme individuálně tak, aby kamerový systém byl v rozumném poměru cena/výkon/užitná hodnota. Příkladem může být nevhodné instalování 3MPx IP kamery ke staré datové síti kde není možný přenos dat z kamery, nebo naopak nevhodná instalace VGA kamery pro rozsáhlé parkoviště, kde ze záznamu není možné rozpoznat ani typ auta. Návrh můžeme upravit podle vašich představ a finančních možností např. levnějšími kamerami.

 

Provádíme montáže a servis elektronického zabezpečení objektů

  • Prodej, montáž a servis alarmů Jablotron Azor pro 1. stupeň zabezpečení (např. garáže, chaty, byty, malé domy, stavby, strojovny)
  • Návrh, montáž a servis alarmů Jablotron 100 pro 1. a 2. stupeň zabezpečení (chaty, chalupy, byty, rodinné domy, komerční a administrativní objekty)
  • Montáž a servis alarmů Paradox EVO pro 3. stupeň zabezpečení dle projektové dokumentace
  • Servis alarmů Jablotron 60 a Jablotron 80, servis alarmů Paradox Spectra a EVO (Magelan)
  • Náhradu starších alarmů (zabezpečovacích systémů) alarmem Jablotron 100
  • Montáž digitálních bezpečnostních kamer a kamerových systémů, včetně síťového připojení i záznamového zařízení
  • Montáž analogových kamerových systémů, včetně záznamového zařízení
 
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain